Obróbka metali
Automatyka przemysłowa

O firmie

PARTNER W PRZEMYŚLE 

MAM TECH

Pragniemy państwu przedstawić ofertę  firmy MAM TECH Sp. z o.o , która nieprzerwalnie istnieje na rynku rodzimym i międzynarodowym od 1996 r. Dotychczas specjalizowaliśmy się w automatyce przemysłowej , instalacji i serwisie maszyn przemysłowych. Posiadanie wykwalifikowanej kadry inżynierów automatyków, mechaników, elektryków, mechatroników  oraz wieloletnie doświadczenie zdobyte na całym świecie ( Europa, Ameryka Północna, Ameryka Południowa ,Azja , Afryka) sprawia ,że szybko i perfekcyjnie realizujemy nawet najtrudniejsze projekty. Dotąd zaufały nam światowe firmy typu: Good Year USA, Continental USA, Tringle w Chinach, Hamburg Freudenberger Maschinenbau Niemcy , Michelin, Pirelli , Dunlop Philippsburg.

Wyzwania rynków i zapotrzebowanie na gotowe produkty ze stali nierdzewnej skłoniło nas do poszerzenia oferty Firmy Mam-Tech o obróbkę skrawaniem metali kolorowych. 

W 2020 zbudowaliśmy nową halę produkcyjną wraz z  nowoczesnym parkiem maszynowy składającym się z nowych obrabiarek sterowanych numerycznie CNC.

Specjalizujemy się w obróbce skrawaniem oraz cięciem i gięciem blach 

Projektujemy i produkujemy w oparciu o indywidualne zamówienia zarówno części, urządzenia, podzespoły maszyn dla różnych branż gospodarki typu: przemysł spożywczy, metalowy, budowlany, motoryzacyjny, przemysłowy.

Firma MAM TECH  Sp. z o.o ukierunkowana jest na rozwój rynku, a przede wszystkim na potrzeby indywidualnych klientów, stale wprowadza nowatorskie rozwiązania. Stosowanie nowoczesnych technologii sprawia, że oferowane odbiorcom produkty i usługi spełniają wysokie wymagania jakościowe.

Stale podnosimy kwalifikacje naszych pracowników pod okiem wyspecjalizowanej i doświadczonej kadry kierowniczej. Świadczone przez naszą firmę usługi z zakresu automatyki przemysłowej oraz  obróbki skrawaniem wykonujemy w wyodrębnionych wydziałach firmy, dzięki czemu jesteśmy w stanie odpowiednio rozplanować przyjmowane zlecenia w celu fachowego i terminowego wykonania.

Zapraszamy  do współpracy i kontaktu, chętnie zaprezentujemy Państwu nasze możliwości.